مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران در دیدار با مسئول و کادر اتحادیه استان تهران گفت:همه مسئولین تکلیف داریم که از اتحادیه حمایت کنیم تا ماموریت شما عزیزان به خوبی انجام شود .

به گزارش روابط عمومی اتحادیه استان تهران؛مسئول و کادر اتحادیه استان تهران با حضور در دفتر مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران با وی دیدار و گفتکو کردند.

ابتدا هاشمی؛ معاون پرورشی اداره کل به ارائه گزارشی از وضعیت همکاری های صورت گرفته بین این دو نهاد پرداخت.

سپس مسعود شاکر به بیان کلیات برنامه های پیش روی اتحادیه در سطح استان پرداخته و اظهار داشت:تحقق اهداف اتحادیه در گرو همکاری مستمر با آموزش و پرورش میباشد .

وی افزود:امید است با همکاری صمیمانه اداره آموزش و پرورش با اتحادیه گامی در راستای تربیت هرچه بهتر دانش آموزان برداریم.

در ادامه مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران ضمن عرض خوشامد بیان داشت:وسعت اطلاع رسانی اتحادیه بایستی گسترش یابد تا مسئولین آموزش و پرورش آگاه شوند که شما چه ماموریت مهم و بزرگی را بر عهده دارید.

صیدلو با تاکید بر حمایت همه جانبه آموزش و پرورش اظهار داشت: برخی دانش آموزان با اندک سرمایه گذاری مسئولین و اهمیت دادن به آن ها می توانند آینده سازان کشور باشند.همه مسئولین تکلیف داریم که از اتحادیه حمایت کنیم تا ماموریت شما عزیزان به خوبی انجام شود.از اولویت های این اداره پشتیبانی از ماموریت های شماست که خلابزرگی از آینده این مملکت را می تواند پوشش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *