ثبت نام مسابقه بزرگ کتابخوانی «راه نشان» جستاری پیرامون دوران بلوغ و سن تکلیف با محوریت بیانات مقام معظم رهبری حفظه الله ، توسط اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان تهران در مدارس متوسطه این استان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان تهران، دانش آموزان مقاطع متوسطه اول ودوم از هم اکنون تا هفته پایانی آذر ماه فرصت دارند، تا با مراجعه به دفاتر انجمن های اسلامی دانش آموزان و یا معاونت های پرورشی و فرهنگی مدارس شهرستانهای استان تهران، نسبت به ثبت نام در مسابقه اقدام نموده و کتاب مذکور را دریافت نمایند.
هم چنین دانش آموزان میتوانند با مراجعه به سایت www.ansar133.ir نسبت به تهیه کتاب اقدام نمایند

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان تهران، با اعلام این خبر گفت: آزمون این مسابقه بصورت کتبی و حضوری در دهه سوم آذر ماه برگزار می شود که زمان و مکان دقیق آن برای هریک از شهرستانهای استان تهران متعاقباً اعلام خواهد شد.

” مسعود شاکر ” یاد آورشد: در پایان  به تعدادی از دانش آموزان برتر شرکت کننده در این مسابقه جوایزی نظیر: سفر زیارتی به مشهد مقدس، و کارت هدیه نقدی اهدا می شود

کتاب «راه نشان» در ۸۴ صفحه با شمارگان ۳۰۰۰ نسخه، در آستانه چهلمین فجر انقلاب اسلامی توسط اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان تهران منتشر شده بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *